Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Milli okçumuz Mete Gazoz’un tarihi başarısıyla bir kez daha gururlandık. Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası’na adını altın harflerle yazdıran sporcumuzu yürekten tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi
Related Posts
Öğrenciler konser çıkışı Hande Yener’in önünü kesti. Ankara karıştı
Hande Yener bir kez daha herkesi kendine hayran bıraktı. ODTÜ’de bahar şenliklerinin yasaklanmasının ardından öğrencilere ücretsiz konser vereceğini açıklayarak büyük alkış alan Hande Yener, dün muhteşem bir konser verdi. Enerjisi ve performansıyla …
Samsun’da Zanlı Yakalandı, Uyuşturucu ve Asayiş Operasyonları Devam Ediyor
Samsun’da polis ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu 29 yıl 6 ay hapis cezası bulunan zanlı yakalandı. İl genelinde yapılan çalışmalar çerçevesinde narkotik, asayiş, trafik ve çeşitli konularda çalışmalar yürütüldü. Ayrıca uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan operasyonlarda birçok kişi gözaltına alındı ve uyuşturucu madde ile silahlar ele geçirildi.
Anlaşma tamam gibi! Süper Lig’in yıldızı İtalyan devine transfer oluyor
İtalya Serie A takımlarından Lazio, Süper Lig’de küme kalmayı başaran Hatayspor’un yıldızı Fisayo Dele-Bashiru’yu kadrosuna katmaya hazırlanıyor. BONSERVİSİ 7 MİLYON EURO İtalyan ekibi, 23 yaşındaki İngiliz asıllı Nijeryalı 10 numara için …