Bayram sonrası yapılan sokak röportajlarından birinde Sokak Kedisi isimli Youtube kanalına konuşan bir vatandaş, “Bayramda ne yaptınız?” sorusuna verdiği cevapla izleyenleri duygulandırdı. O vatandaş şunları söyledi: “Benim eşim rahatsız, ALS hastası. Ben evde kendisine bakıyorum. Bayram da eşime bakarak geçti. Sağlık sıhhat içinde olanları bilmiyorum ama… 49 yıllık evliyim, eşim birtanemdir. Bütün zamanımı ona verdim. Eşim Perihan’a çok çok selamlar… Hayatım ben seninle sonuna kadar varım, hiç merak etme. Sen üzülme hayatım, ben hep yanındayım. Gecemi gündüzüme… Bak ona gittim şey aldım. Ne yapalım, kısmet böyleymiş. Eş çok farklı bir şeydir. 49 senesini eşine vermişse benim de ona bakmam lazım. Gece gündüz, 24 saat yanındayım, onunla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Eşimi çok seviyorum. Sonsuz sevgiler canım…”
Related Posts
Şüpheli Valiz Panik Yarattı!
Olay, akşam saatlerinde Merkez Buğday Pazarı Mahallesi, Atatürk Bulvarı Fuar Yolu üzerindeki bir otobüs durağında meydana geldi. Durak önüne bırakılmış bir valiz olduğunu gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler …
İstanbul’dan dört ülkeye uçuşlarda vize şartı. Uygulama 15 Nisan’da başlıyor
İstanbul Havalimanı’ndan dört ülkeye transit seyahat edeceklere elektronik transit vize şartı geldi. Meksika, Panama, Kolombiya ve Venezuela’ya uçacak 10 ülkenin vatandaşları artık elektronik havalimanında elektronik transit vize almak zorunda …
Antalya’da araç şarampole devrildi, sürücü ve eşi hastaneye kaldırıldı
Antalya’da meydana gelen kazada araç şarampole devrildi ve sürücü ile eşi hastaneye kaldırıldı. Kaza, Konyaaltı ilçesi Çakırlar Mahallesi ile Geyikbayırı arasında meydana geldi.